کارشناسی و ارزیابی منازل

کارشناسی منزل

بدون استراتژی معامله نکن.
افراد زیادی به علت عدم آگاهی از موضوع خواسته و نیاز اقدام به انجام معاملات ملکی می نمایند.
گروه املاک کاخ ساز مجموعه ای مشاوره محور مبتنی بر صداقت فعالیت خود را از آبان ماه ۱۳۹۹ شروع کرده و به لطف ایزد در ۱۴ ماه اول کاری خود تعداد ۱۸۳ معامله موفق داشته است.
علت موفقیت های مجموعه املاک کاخ ساز تخصص محوری و زیست و فعالیت ملکی در کلان شهر ها بوده است. گروه املاک کاخساز تجربیات ناب بزرگان این صنعت را وارد شهر یاسوج کرده است .
دیوار های گروه املاک کاخساز شیشه ای بوده و تجربیات ناب خرید ، فروش ، تهاتر و مشارکت درساخت را به رایگان در قسمت وبلاگ این سایت و پمفلت های راهنمایی در اختیار مشتریان عزیز قرارداده است.
ما کمک کنیم تا در بهترین زمان خرید کنید
هوشمندانه مدیریت کنید
و در ایده آل ترین زمان بفروشید.

ارزیابی منزل

بازرسی خانه یکی از اجزای اساسی معاملات املاک و مستغلات برای میلیون ها خریدار ، فروشنده و آژانسهای املاک و مستغلات و بانک ها است. این که آیا شما در حال خرید یک خانه قدیمی هستید یا یک خانه کاملاً جدید ، "بازرسی" اطلاعاتی را در مورد وضعیت خانه ای که خریداری می کنید را فراهم می کند. اگر شخصی خانه خود را برای فروش به بازار عرضه کند ، یک " بازرسی " به سرعت در فروش کمک می کند و می تواند قیمت بالاتری ایجاد کند. گزارش بازرسی برای یک آژانس املاک و مستغلات به عنوان ابزاری ایده آل جهت بازاریابی و فروش کمک می کند تا از خریدار و آژانس املاک در برابر دردسرهای انعقاد قرارداد محافظت کند. در اصل ، بازرسی از منزل یک معاینه بصری ( چشمی ) از یک خانه و املاک است.

ثبت درخواست

معتبران
پشتیبانی املاک کاخساز

جهت سهولت در امر پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان گرامی، با راه اندازی پشتیبانی از طریق واتساپ، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک کنید